:info@tuma.com.tr; export@tuma.com.tr
:+90 (332) 345 35 87 (Pbx)
tr | en
 
 
 
KURUMSAL
Kalite Politikamız
- Biz Kimiz?
- Kalite Politikamız
- Kalite Belgeleri
 
 
 
TUMA HASSAS TUTUCU TAKIMLAR San. Ve Tic. Ltd. Şti; “TUMA markası “Kalite,” “ Teknoloji” ve “Güven” kavramları ile özdeş hale getirmek suretiyle, müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda yasal ve mevzuat şartlarına uygun; Kalite Yönetim Sistemi ilkelerine bağlı hizmet vermeyi kuruluş amacı olarak benimsemiştir. Bütün çalışanlarımız bu bilinçle, yapmış olduğu işi “ilk seferinde ve hatasız” yapması yanlışlıklardan doğan kayıpların önlenmesi ve verimliliğin arttırılması yönünde eğitilmektedir.
 
Çalışanlarımızın teknik, sosyal ve kültürel açıdan sürekli gelişiminin sağlanması sistemimizin bir parçasıdır. Üretim sistemlerinde yüksek kalite, düşük maliyet, esnek üretim ve zamanında teslimata ulaşmak firmamızın öncelikli görevidir. Bununla birlikte tedarikçilerimizin de bizile aynı kalitede mal ve hizmet üretmesi sağlamak için bilgilendirmesi ve teknik eksiklerinin giderilmesi çabalarımız içerisindedir. En özgün karakterimiz, müşteri ihtiyaçlarına uygun ve onların beklentilerinin üzerinden üretim yapmaktadır. Bunun yanı sıra, müşteri memnuniyeti, güvenlik insana ve doğaya saygılı üretim ve üretkenlik de bizim için vazgeçilmezdir.

 Yenilikçi, dürüst ve günümüzün kalite kavramına uygun yönetim anlayışımızla her gün daha büyük başarılara imza atmaktayız.

 
 
 
 
KURUMSAL
- Biz Kimiz?
- Kalite Politikamız
- Kalite Belgeleri
ÜRÜNLERİMİZ
- HİDROLİK AYNALAR
- HİDROLİK AYNA PARÇALARI
- UNIVERSAL AYNALAR
- UNIVERSAL AYNA PARÇALARI
- HASSAS DÖNER PUNTALAR
- MAKİNA MENGENELERİ
- CNC TORNA ÇUBUK ÇEKİCİ
- REDÜKSIYON KOVANI
- SABİT PUNTALAR
- MANDERN MORS KONIĞI
- MORS KOVANLARI
BAYİLERİMİZ
- Yurtiçi Bayiliklerimiz
HABERLER
İLETİŞİM
- İletişim Bilgileri
- İletişim Formu