:info@tuma.com.tr; export@tuma.com.tr
:+90 (332) 345 35 87 (Pbx)
tr | en
 
 
 
KURUMSAL
Biz Kimiz?
- Biz Kimiz?
- Kalite Politikamız
- Kalite Belgeleri
 
 
 

Tuma Hassas Tutucu Takımlar Medikal Otomotiv Makina San. Tic. Ltd. Şti olarak 2000 yılında TUMA markası ile hassas tutucu takım ve CNC takım tezgahları için takım ve yedek parça üretimine başladık.

Hiçbir başarının tesadüflere dayalı olmadığının bilincinde olan hepimiz gibi, bizlerde siz değerli müşterilerimize, en iyiyi en uyguna sunabilmek için gece-gündüz aralıksız olarak çalıştık. Alanında uzman bir kadro ile;

Hidrolik Aynalar, Pnomatik Aynalar, Hidrolik Ayna Ayakları, Hidrolik Ayna Flanşları, Üniversal Ayna Flanşları, CNC Torna Çubuk Çekicileri, CNC Torna Takım tutucuları, CNC Dik Torna Takımları, Makine Mengeneleri, Hassas Döner Puntalar , Şapkalı Döner Puntalar, Hassas Boru Puntaları, Sabit Puntalar, CNC Torna Redüksiyon Kovanları, Özel Tutucu Takımlar ve Bağlama Sistemlerini titiz ve özverili bir çalışma ile kaliteli hammadde ve kaliteli makineler kullanarak, kalite güvence birimlerinin onayından geçtikten sonra sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Avrupa standartlarında üretim ve satış yapan TUMA ileriye dönük olarak yurt içinde olduğu gibi yurt dışı pazarında da bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Sürekli gelişme ve başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile sektörde gelişen teknoloji paralelinde kaliteli ve kusursuz bir hizmet anlayışı ilkemizle, sizlerden aldığımız pozitif eleştirilerle kısa zamanda performansımızı artırarak ülke çapına bir marka olduk.

Çağın gereksinimi olan teknolojik gelişmeyi takip ederek, bilgisayar destekli tasarımlarla çalışmalarımıza dün olduğu gibi yarında en iyisi olmak için sürekli olarak devam edeceğiz.

SAYGILARIMIZLA...

 
 
 
 
KURUMSAL
- Biz Kimiz?
- Kalite Politikamız
- Kalite Belgeleri
ÜRÜNLERİMİZ
- HİDROLİK AYNALAR
- HİDROLİK AYNA PARÇALARI
- UNIVERSAL AYNALAR
- UNIVERSAL AYNA PARÇALARI
- HASSAS DÖNER PUNTALAR
- MAKİNA MENGENELERİ
- CNC TORNA ÇUBUK ÇEKİCİ
- REDÜKSIYON KOVANI
- SABİT PUNTALAR
- MANDERN MORS KONIĞI
- MORS KOVANLARI
BAYİLERİMİZ
- Yurtiçi Bayiliklerimiz
HABERLER
İLETİŞİM
- İletişim Bilgileri
- İletişim Formu